امروز: شنبه 16 اسفند 1399
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

برنامه ریزی تراز

برنامه ریزی تراز دسته: علوم پایه
بازدید: 1 بار
فرمت فایل: rar
حجم فایل: 643 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 15

بهترین و کارآمد ترین و جدیدترین شیوه برنامه ریزی درسی و کنکور و همچنین برنامه ریزی غیر درسی

قیمت فایل فقط 15,400 تومان

خرید

سلام و عرض ادب خدمت همه شما دوستان عزیز .

مسئله ای در سال های گذشته ذهن بسیاری از افراد را درگیر خود کرده است و آن چیزی جز آزمون های سراسری کنکور و آزمون مدارس استعداد های درخشان و مدارس نمونه دولتی نیست . جو غالب بر جامعه همیشه از این آزمون ها دفاع کرده است و معتقد است که نقش بسیار پررنگی در موفقیت افراد در آینده و زندگی شخصیشان خواهد داشت . باید بگویم که خب این دو مسئله خیلی هم نسبت به هم بی ربط نیستند اما آن موفقیت ، قطعا در 5 دانشگاه برتر کشور در هر رشته نمایان می شود و تاثیر بسیار بسیار بالایی بر زندگی افراد می گذارد . رسیدن به چنین رتبه و درجه ای هم بدون شک نیاز به تلاش و سخت کوشی فراوانی دارد ؛ اما در این میان افراد بسیاری هستند که با تلاش و کوشش فراوان ، همچنان در این مسیر ناموفق اند و هرگز به آن سطح علمی مورد انتظار از خود نمی رسند و بسیار مایوس و نا امید می شوند . این یک مسئله شایع میان تمامی دانش آموزان است که ذهن همگی آنها را به خود درگیر کرده است .

باید به شما بگویم که واقعا همیشه سخت کوشی و تلاش فراوان بازده کافی را ندارد و شما را به خواسته هایتان نمی رساند بلکه باید تلاش و کوشش هرفرد در سمت و سوی هدفش و به بهترین حالت خود باشد؛ تمامی تلاش هایمان را باید اصولی و در مسیر درستش انجام بدهیم تا بتوانیم به هدفمان نزدیکتر شویم . بسیاری از دانش آموزان از این مسئله بی خبرند و چون تلاش های فراوانی را در راه غلطی انجام می دهند ، همیشه طعم تلخ شکست را می چشند . در این مواقع مشورت می تواند تمامی مشکلات را بر طرف کند ؛ مشورت از کسی که خود این مسیر را رفته است و تمامی راه های موجود را امتحان کرده و بهترین و موثر ترین راه را برای موفقیت پیدا کرده است .

من خودم سال های گذشته به سختی برای کنکور می خواندم ولی هیچ وقت به آن سطح مطلوب درسی نمیرسیدم و تمامی امیدم را از دست می دادم . اما در ماه های پایانی ، تصمیم گرفتم که خود راه مناسب را پیدا کنم و طبق آن پیش بروم که در این راه بسیار موفق بودم . من که همیشه در آزمون های آزمایشی میانگین تراز 5700 را داشتم ، تنها در 6 ماه توانستم با روش صحیح به دانشگاه امیرکبیر راه پیدا کنم .

این مسئله واقعا خیلی کار عجیب و غریبی نبود . فقط باید برنامه ای اصولی و صحیح می نوشتی و طبق آن پیش میرفتی اما واقعا برنامه صحیح چه ویژگی هایی را داراست؟؟؟

قطعا برنامه ریزی های درسی فراوانی در سطح اینترنت و جامعه وجود دارد اما کدامیک از آنها قادر است مسیر شما بسیار ساده تر کند در عین آنکه پیشرفت قابل توجه خود را با وجودتان حس کنید . برنامه ما یکی از کامل ترین و در عین حال ساده ترین برنامه ها و چارت های درسی است که با استفاده از آن ، همگی شما ها می توانید طی مدت زمان کمی به نظم خاصی در درس خواندن برسید به طوری که بدون کسلی و خستگی ، به سرعت پیشرفت کنید و در همان آزمون دوم یا سوم تغییرات شگرف پدید آمده در خودتان را ببینید .

این نکته رو هم باید بگم که تنها راه موفقیت در کنکور و باقی آزمون ها ، یک فرمول خاص و ساده است و آن برنامه مناسب و تلاش و کوشش به دنبال آن است که همیشه توسط افراد کنکوری قدیمی ، به اثبات رسیده است . واقعا هیچ کدام از این کلاس های کمک درسی و کنکور نمی توانند به شما آن طور که در تصورتان هست کمک کنند و در شما معجزه ای ایجاد کنند . این خودتان هستید که باید تصمیم بگیرید که روش غلط و کلیشه ای همیشگی را برای یکماه هم که شده کنار بگزارید و با این روش بسیار ساده ، تغییر محسوس را درون خود حس کنید .

برای موفقیت تنها کافیه این برنامه ریزی درسی پیشرفته و آماده رو داشته باشید و برای هر درس هم کتاب کمک درسی خود را داشته باشید و از این پس تلاش و موفقیت . قطعا هم به هزینه های بسیار بالای بسته های آموزشی کنکوری و کلاس های کنکوری هم هیچ احتیاجی ندارید ؛ با این کار ها فقط بعضی از افراد بازاری برای خود باز کرده اند و پول بسیار هنگفتی از مردم که با هزار امید به سویشان رفته اند ، دریافت می کنند و هیچ وقت دانش آموزان را به آن نتیجه مطلوب نمی رسانند . امیدوارم که بالاخره یک روز این عادات کلیشه ای از بین برود و این بازار هنگفت مافیای کنکور برداشته شود .

پکیج ما حاوی دو نوع جدول و چارت برنامه ریزی آماده و پیشرفته هست که در هر سال تحصیلی که هستید می توانید از آنها استفاده کنید . تمامی توضیحات لازم هم داخل فایلی جدا وجود دارد و یک برنامه ریزی را هم برای مثال برای شما کامل انجام داده ایم تا با تمامی مراحل آشنا باشید .

همه دانش آموزان از کلاس هفتم تا کلاس دوازدهم می توانند از این بسته استفاده کنند و هنگامی که کلیت داستان را فهمیدند ، می توانند با تغییراتی جزئی در صورت لزوم از این پکیج استفاده کنند .

این پکیچ برای برنامه ریزی روزمره غیر درسی هم می تواند مورد استفاده قرار بگیرد منتها ما در پکیج ، به طور مفصل به برنامه ریزی درسی پرداخته ایم ولی اگر کسی تمامی توضیحات را بخواند ، می تواند برای کار های روزمره خود جدول پیشرفته ای را طراحی کند و از آن استفاده کند .

مهم ترین چیز در این روش ، یاد گیری روش کلی برنامه ریزی اصولی است که پس از آن ، هر شخص می تواند برای هر کاری برنامه ریزی خود را طراحی کند و بنویسد .

حال با تهیه این محصول استثنایی می توانید برای موفقیت خود مهم ترین قدم را بردارید و با تغییراتی در روش های مطالعه و برنامه ریزی ، به موفقیتی بزرگ دست پیدا کنید که البته فکر نمی کنم قیمت این محصول در مقایسه با هزینه های بسیار بالای کلاس های کنکوری و پکیج های فوق گران کنکوری ، قیمت بالایی باشد!!!!!!!

قیمت فایل فقط 15,400 تومان

خرید

برچسب ها : برنامه ریزی تراز , برنامه ریزی , برنامه ریزی درسی , کنکور

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر